פרגולה מאלומיניום

מה המחיר של פרגולה אלומיניום:

בגדול המחיר אמור לעלות בין 500 ל-1500 שח למטר. המחיר משתנה בהתאם לגודל הפרגולה הסופי, בנוגע לגימור הסופי שתצטרכו, לעיצוב שלה, לחיתוכים הנדרשים ועוד. וודאו עם החברה האם העלות כוללת גם התקנה. כמו כן פרגולה אלומיניום חשמלית תהיה מן הסתם יקרה יותר מאשר הפרגולה הרגילה.

כיצד מתקינים פרגולה אלומיניום?

התקנת פרגולה אלומיניום צריכה להיעשות עם עמודים תומכים מהצדדים ובניית מסגרת עליונה אליה נוכל לחבר את האלומיניום. כמובן שישנם סוגים שונים של פרגולות אלומיניום ובמבנים שונים ולכן כל מקרה לגופו. כדאי להיוועץ עם חברה מקצועית או להזמין איש מקצוע לביצוע העבודה.

ממי כדאי לקנות פרגולה אלומיניום?

כאשר אתם באים לקנות פרגולה אלומיניום אתם צריכים לקחת בחשבון כמה דברים. ראשית אתם רוצים לקנות מחברה רצינית ומבוססת, כזאת שלא תפשוט רגל יום למחרת ותשאיר אתכם ללא אחריות או תמיכה על המוצרים. כמו כן אתם רוצים לוודא את איכות המוצר ולהתרשם מדוגמאות במקום. דבר נוסף שתרצו לקחת בחשבון הוא את עלויות החלקים כמובן. לא רק שתרצו לעמוד בתקציב שהצבתם לעצמכם בבניית הפרגולה, הרי שאתם גם תגלו שיש חלקים מסוימים שחשוב שתרכשו שבלעדיהם לא תוכלו לבנות את הפרגולה ועל כן הולכים להתגלות הוצאות נוספות.

פרגולה אלומיניום לעסקים:

אם יש לכם מסעדה או בית קפה ואתם רוצים להגדיל את ההכנסות בעסק שלכם על ידי הוצאת שולחנות החוצה, הרי שתצטרכו לדאוג לסועדים שלכם לפרגולה מקצועית שתכסה את האזור ותספק להם מקום מוצל ונעים יותר לשבת בו. לא זאת בלבד שהם יחפשו את הצל כדי לשבת בנחת, אלא גם שזה מסייע נגד גשם בחורף. זאת ועוד שבניית פרגולה תאפשר לכם לשדרג את האזור אחר כך ובעזרת אישור מתאים לסגור את האזור בחורף עם קירות ניילון קשיח למניעת כניסת רוחות קרות למקום והפיכת המקום לנעים יותר לשבת בו. לכל אלה נוסיף שהפרגולה תוסיף המון למראה העיצוב של הכניסה לבית הקפה/המסעדה שלכם ולעזור בתחימת המקום מבחינה וויזואלית.

לסיכום; בניית פרגולה בעבר הייתה מילה נרדפת לפרגולה מעץ. כיום ניתן לעשות שימוש במתכת האלומיניום כדי לבנות פרגולות מדהימות, מעוצבות, מקצועיות ואיכותיות. ניתן לבחור מבין אינספור עיצובים שונים ולהתאים את הפרגולה לשימוש שלכם. קל מאוד לתחזק פרגולה מאלומיניום, אין צורך להדביר אותה או למרוח אותה בחומרים משמרים, היא עמידה בפני מזג אוויר וניתן להתאים את המבנה שלה לכל מקום ואזור. בין אם אתם רוצים אותה לבית, לגינה, לאזור ציבורי או לעסק שלכם – היא תעשה את העבודה הכי טובה עבורכם.

 

השארת תגובה