גדרות מאלומיניום

 

גדר אלומיניום היא ללא ספק אחד האלמנטים היותר חשובים ככל שמדובר על בית פרטי, עסק או משרד. הקמת גדרות מאלומיניום תעיד על אופי המקום והדיירים שמתגוררים בו, מדובר על חומר שמאפשר לנו לעצב את הגדר כראות עיננו ועל כן היא לא תהיה רק אלמנט פרקטי אלא מדובר על גורם עיצובי מן הדרגה הראשונה. אם יצא לכם לאחרונה לטייל בשכונת ווילות בוודאי שמתם לב לגדרות שמקיפות את הווילות השונות במקום. במקרים רבים יהיה מדובר על גדרות שעשויות מאלומיניום שנחשב לחומר קל, יפה ונוח לתחזוקה בניגוד לחומרים אחרים.

גדרות מאלומיניום

הקמת גדר אלומיניום תביא גם לשכנות טובה ותספק לדיירים פרטיות והגנה מפני אורחים בלתי קרואים. היא תוחמת את השטח הפרטי של הבית ומשמשת בתור סייג שמפריד בין הרחוב הסואן לשטח שמקיף את הבית. בניגוד למה שמקובל לחשוב האלומיניום הוא חומר חזק ועל כן אין כל צורך בהקמת גדר שעשויה מברזל שיעלה מן הסתם הרבה יותר כסף ותזדקק לתחזוקה יקרה.

למה עדיף לבחור גדרות מאלומיניום

גדרות מאלומיניום הן בעלות יתרונות רבים שאין למתחרים ועל כן מומלץ לבחור בהן וליהנות מהיתרונות הללו:

  • עמידות – מדובר על חומר שאינו מחליד לעולם והוא יחזיק מעמד שנים ארוכות מבלי שיגרם לו נזק כתוצאה ממזג האוויר, חום, קרינה או רטיבות. עובדה זו היא ללא ספק אחת הסיבות הטובות ביותר לבחירה בחומר זה שכן כך ניתן לחסוך כסף רב ולזכות בגדר שתעמוד על תילה לאורך שנים ארוכות.
  • מראה – כמובן שנושא העיצוב הינו אחד השיקולים החשובים ביותר שקיימים ולא נרצה שהבית שלנו יקבל מראה של בית מעצר. גדר אלומיניום היא מצד אחד עושה את העבודה ותעצור כל אדם שיחשוב על פריצה אל השטח הפרטי שלכם, מאידך המראה שלה הוא מעוצב וניתן לייצר כמעט כל סוג של דוגמא כך שהמראה הסופי יהיה מכובד ומרשים אך לא מאיים.

חושבים על תקציב

עולם הגידור הינו מגוון מאוד וישנם חומרי גלם רבים שניתן לבחור בהם על מנת להקים את גדר מסביב לבית או לעסק שלכם. אפשר לבחור בין גדרות ברזל, עץ, אבן, פלסטיק קשיח, בטון ועוד. שלא כמו חומרים אחרים האלומיניום הוא זול יחסית ואפשר לחסוך כסף רב בבחירה בחומר הזה להקמת גדר. גם השינוע שלו קל ופשוט ולא מצריך שימוש בכלים כבדים שיזהמו את הסביבה. מהירות ההרמה היא גבוהה ומיתן תוך זמן קצר להעמיד גדר אלומיניום חזקה ואמינה. כמובן שמומלץ לבחור בחברה מוכרת שמספקת תעודת אחריות מעל המוצר ועל העבודה כך שניתן יהיה לפנות אליה במקרה השל תקלה או בעיה כל שהיא.

גם למטרות ביטחון והגנה

כאמור גדרות מאלומיניום הן הבחירה האידיאלית גם בכל מה שכרוך בביטחון והגנה על הבית או העסק שלכם. הגדר משלבת עמידות רבה וחוזק שלא פשוט להתגבר עליו והיא מעבירה מסר חד של ביטחון ועוצמה. במהלך הבחירה יהיה עליכם להחליט גם איזה גובה גדר אתם רוצים והאם היא תהיה אטומה לגמרי או שיהיה בה מרווחים בין המוטות. בנוסף ניתן לבחור בין מוטות אופקיים או אנכיים וכמובן מה תהיה צורת הקיבוע של המוטות.

היתרון של גדרות מאלומיניום על פני ברזל למשל הוא שהברזל יתבלה במהירות, יחליד ויתפורר לעומת האלומיניום שלא זקוק לשום סוג של תחזוקה. אמנם באופן כללי ברזל נחשב ליותר חזק אך חשיפה שלו לגשם תהפוך אותו לשביר ומתפורר ויהיה עליכם להשקיע זמן רב וכסף בתחזוקה, צביעה וניקוי שלו. את גדר האלומיניום ניתן לעצב גם עם קצוות מחודדים מה שיקשה על פריצה לבית או לעסק ויעכב את הפורצים או יגרום להם לוותר על הרעיון.

החומר הפופולארי ביותר

העובדה שמדובר על חומר אמין, חזק וידידותי מאוד הפכה את האלומיניום לבחירה ההגיונית ביותר בשוק הבניה. חומר זה שאינו נוטה להישחק לעולם קל מאוד לניקיון ודורש תחזוקה מועטה ביותר. בנוסף הפך החומר למבוקש הודות לעיצובים השונים שניתן להשיג והקלות בה אפשר לייצר אותו. השינוע של החומר הוא פשוט וניתן לעשות שימוש בכלי הובלה קלים ונוחים. לפני שבוחרים גדר חשוב להבין מה היא המטרה של ההקמה שלה, ורק לאחר מכן ניתן להתקדם ולראות מה הן האפשרויות שקיימות בשוק.

השארת תגובה